RYCHLOČLÁNEK
Registrace jsou OTEVŘENÉ! První knihy na hraní se taky pomalu zakládají.

ZALOŽENÍ SUETHORS
29. 4. 2012

Červenec 2012

Já, Slizie

21. července 2012 v 22:57 O nás | Slizie
Ano ano, i já se hlásím se svou troškou do mlýna a přináším vám něco o sobě v jakž-takž poslepovaném rozhovoru. Kdo že jsem já? Slizie, spoluzakladatelka Suethors, přesněji řečeno, ten člověk, co přijde s nápadem a pokud možno ho přehodí na někoho jiného, aby ho rozvinul.

Otázka: Jaká byla prapůvodní myšlenka, ze které vzešli Suethoři?
Odpověď: Ne myšlenka. Nuda. Absolutní nuda.

Otázka: Proč zrovna jméno Slizie?
Odpověď: Těžko říct. Absence kreativity a Mor po ruce.

Otázka: Jak asi bude vypadat tvá první Suethořácká postava?
Odpověď: Bílé vlasy, zlaté oči, porcelánová pleť, složitá zlatá tetování po celém těle, aby to ladilo s kukadly. A křídla. Rozhodně to bude mít křídla.

Otázka: Oblíbené zvíře?
Odpověď: Agama vousatá. Jedině agama vousatá.

Po vzoru Mora vám přenechávám prostor na dotazy v komentářích. Odpovím na každý inteligentní. Teda... skoro každý inteligentní.

Já, Mor

8. července 2012 v 0:19 O nás | Mor
A teď něco o mně. Kdo jsem? Jsem Mor Spasitel. Spoluautor Suethorů, tvůrce nadčasového designu. Informace o sobě vám přináším v exkluzivním rozhovoru sám se sebou.

Otázka: Jsi cvok?
Odpověď: Nikolivěk.

Otázka: Jak jste se Slizie přišli na Suethory?
Odpověď: Zjevně máme pochopení pro Mary Sue. Milujeme je.

Otázka: A skutečný důvod, proč Suethoři vznikli?
Odpověď: Chceme tu shromáždit všechny suethory z Čech, Moravy a Slezska, možná i ze Slovenska. Ať už berete svou vnitřní Mary Sue vážně, nebo si z ní utahujete, někde se vybít musíme.

Otázka: Jaká je tvoje oblíbená barva?
Odpověď: Modrá.

Další otázky mi můžete klást v komentářích, já, na co chci, odpovím. Má drahá polovička Slizie si doufám vlastní vizitku napíše brzy sama.

Violet Aileen Kiatsumi

8. července 2012 v 0:09 Postavy
Jméno: Violet Aileen Kiatsumi
Zkratka: Wínqa Wí
Přezdívka: Letadlo ^^
Věk: 19
Pohlaví: Žena
Rasa: Neznámá
Vzhled: Violet je průměrně vysoká, velmi hezká dívka. Má dlouhé, tmavě hnědé vlasy a světle modré oči. Obléká se dle počasí, obvykle do černé barvy v duchu gothik nebo japonského stylu, záleží na náladě.
Povaha: Violet je veselá, někdo by mohl říct až ztřeštěná, energická dívka. Ráda se baví s lidmi a je velmi přátelská. Svým přátelům velmi ráda pomůže, je taková jejich "vrba" a ne jen jejich, svěřují se jí i lidi, které moc nezná (spolužáci, kamarádi kamarádů...). Jako každá vrba je spíše introvertní, ale optimistická někdy realistická.
Minulost: Violet se narodila před 19 lety do celkem normální rodiny. Její otec byl elf a její matka byla víla. Měla dva bratry - vlkodlaky a sestru - fůrii. Ona sama neví co je zač ráda o sobě tvrdí že je takový podivný míšenec, na svou rasu jednoduše ještě nepřišla. Jednoho krásného sluného odpoledne, když její rodina vesele obědvala na zahradě obrovského domu se stal cosi podivného, objevila se brána, na zem vstoupily podivní lidé v černých hábitech a všechny, až na Violet která vinou osudu šla pro další džbán pití, odnesly neznámo kam. Když se Vioelt vrátila na zahradu brána mizela, slyšela už jen zoufalé volání její matky, od té doby po nich nepřestává pátrat. Zůstala žít v jejich domě, její strýček Hajikata z Japonska to nějak zařídil a tak nemusela letět přes půlku zenmě, řiičák na koště měla teprve pár měsíců a Japonsko je opravdu daleko. No, na cestu se asi po roce stejně vyala, obletěla svět a učila se umění boje i kouzel. Teď se po několika letech vrací zpět do své země, s novou horkou stopou v pátrání po její rodině. Razí heslo: "Všichni jste blázni. Jenom já jsem letadlo."
Inventář:
Zbraně - Daishó (katana, wakizashi), Nunchaki, luk a šípy
Zvířata - černá kočka jménem Jiji
Dům - tak akorát aby se tam všechno vešlo
Dopravní prostředky: Auto, Motorka, Létající koště
Dovednosti: boj s mečem (katana), střílení z luku (novodobí Legolas.. totiž Legolaska), bílá magie (začíná se učit i černou, nikdy nevíš), léčitelství, ovládá umění masáží, psycholog
Účast ve hře: (zatím žádná, je třeba se do nějaké zapojit :D)
Body: 50 (za registraci)

schválil Mor

Disneyovské dobrodružství

4. července 2012 v 11:49 Hra | Probíhá
Dobrodružství, jaké se dá zažít jen v kouzelné zemi. Stojíte na straně dobra nebo zla? Můžete se volně přidávat podle libosti, stačí mít poslanou přihlášku a schválenou registraci.
Poté, co Zlá královna dostala Sněhurčino srdce ve skříňce, ve králostvím šíří zlo. Sněhurka je stále nezvěstná. Můžeme královnu zastavit? Nezastaví se před ničím a zničí každého, kdo by se jí postavil do cesty. Systematicky vraždí všechny krásné postavy... Poslední útočiště je v lese, kde se dál pátrá po Sněhurce.

Hra

3. července 2012 v 18:46 Hra


Registrace

3. července 2012 v 17:38 Registrace
Chcete se zapsat? Tady nám vyplníte a pošlete registraci do komentářů pod tímto článkem. Komentáře jsem moderované, takže registraci uvidíme jen my.

FORMULÁŘ PŘIHLÁŠKY:

Jméno:
Věk:
Pohlaví:
Rasa:
Vzhled:
Povaha:
Minulost:
Inventář: (zbraně, zvířata...)
Dovednosti: (boj s mečem, kouzlení...)
Účast ve hře: (vyplňuje admin!)
Body: (vyplňuje admin!)
Kontakt: (nejlíp e-mail, nebude zveřejněn)

Bodování

3. července 2012 v 17:30 Průvodce | Body
Vaše postava sbírá body a může se tak stát Mary Sue/Gary Stu blogu.
Za registraci se dá získat 20 - 50 bodů.
Za účast ve hře 10 bodů.
Za každý výjimečný příspěvek do hry navíc 5 - 15 bodů.
Další body udělujeme na základě toho, jaký dojem na nás uděláte jako Suethor.

Naše ikonka

3. července 2012 v 17:21 Aktuálně
<a href="http://suethor.blog.cz/"><img src="http://nd05.jxs.cz/321/290/ca8945f05a_85313318_o2.gif" alt="Suethor" width="88" height="31" />