RYCHLOČLÁNEK
Registrace jsou OTEVŘENÉ! První knihy na hraní se taky pomalu zakládají.

ZALOŽENÍ SUETHORS
29. 4. 2012

Violet Aileen Kiatsumi

8. července 2012 v 0:09 |  Postavy
Jméno: Violet Aileen Kiatsumi
Zkratka: Wínqa Wí
Přezdívka: Letadlo ^^
Věk: 19
Pohlaví: Žena
Rasa: Neznámá
Vzhled: Violet je průměrně vysoká, velmi hezká dívka. Má dlouhé, tmavě hnědé vlasy a světle modré oči. Obléká se dle počasí, obvykle do černé barvy v duchu gothik nebo japonského stylu, záleží na náladě.
Povaha: Violet je veselá, někdo by mohl říct až ztřeštěná, energická dívka. Ráda se baví s lidmi a je velmi přátelská. Svým přátelům velmi ráda pomůže, je taková jejich "vrba" a ne jen jejich, svěřují se jí i lidi, které moc nezná (spolužáci, kamarádi kamarádů...). Jako každá vrba je spíše introvertní, ale optimistická někdy realistická.
Minulost: Violet se narodila před 19 lety do celkem normální rodiny. Její otec byl elf a její matka byla víla. Měla dva bratry - vlkodlaky a sestru - fůrii. Ona sama neví co je zač ráda o sobě tvrdí že je takový podivný míšenec, na svou rasu jednoduše ještě nepřišla. Jednoho krásného sluného odpoledne, když její rodina vesele obědvala na zahradě obrovského domu se stal cosi podivného, objevila se brána, na zem vstoupily podivní lidé v černých hábitech a všechny, až na Violet která vinou osudu šla pro další džbán pití, odnesly neznámo kam. Když se Vioelt vrátila na zahradu brána mizela, slyšela už jen zoufalé volání její matky, od té doby po nich nepřestává pátrat. Zůstala žít v jejich domě, její strýček Hajikata z Japonska to nějak zařídil a tak nemusela letět přes půlku zenmě, řiičák na koště měla teprve pár měsíců a Japonsko je opravdu daleko. No, na cestu se asi po roce stejně vyala, obletěla svět a učila se umění boje i kouzel. Teď se po několika letech vrací zpět do své země, s novou horkou stopou v pátrání po její rodině. Razí heslo: "Všichni jste blázni. Jenom já jsem letadlo."
Inventář:
Zbraně - Daishó (katana, wakizashi), Nunchaki, luk a šípy
Zvířata - černá kočka jménem Jiji
Dům - tak akorát aby se tam všechno vešlo
Dopravní prostředky: Auto, Motorka, Létající koště
Dovednosti: boj s mečem (katana), střílení z luku (novodobí Legolas.. totiž Legolaska), bílá magie (začíná se učit i černou, nikdy nevíš), léčitelství, ovládá umění masáží, psycholog
Účast ve hře: (zatím žádná, je třeba se do nějaké zapojit :D)
Body: 50 (za registraci)

schválil Mor
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.