RYCHLOČLÁNEK
Registrace jsou OTEVŘENÉ! První knihy na hraní se taky pomalu zakládají.

ZALOŽENÍ SUETHORS
29. 4. 2012

Srpen 2012

Fiorelle Belle de Gisellford

7. srpna 2012 v 12:38 Postavy
Jméno: Fiorelle Belle de Gisellford
Věk: 17 let
Pohlaví: Žena
Rasa: Poloviční elfka, víla a vlkodlačka, mění se na vlka s vílími křídly
Vzhled: Je vysoké, štíhlé postavy. Má úplně bílou pleť, fialové oči a blond vlasy až na zem. Vždycky vypadá perfektně. Nosí růžový lesk na rty a maskaru, ale vlastně se jinak nelíčí. Její míry jsou 90-60-90. Nosí krásné šaty bez ramínek (nikdo neví, proč nespadnou, ale drží) - pokaždé je odněkud vezme a je jedno, že s sebou nenosí batoh a ani nemá kapsy na tři oříšky. Je dokonale krásná.
Povaha: Hodná, milá, přeje si světový mír. Když zpívá, ovládá všechna zvířata kolem.
Minulost: Narodila se, když oba její rodiče umřeli při požáru, za který mohli zlí bandité, co napadli vesnici. Jen Fiorelle jako zázrakem přežila. Ujala se jí adoptivní rodina šlechtického rodu, kteří všichni umřeli, když bylo Fiorelle sedm. Sice musela uklízet jako služka, ale po jejich smrti zdědila celý dům a jmění. Chtěl si jí ale vzít baron, který se jí nelíbil, a tak uprchla na svém koni.
Inventář:
Spousta krásných šatů
Kouzelný meč
Kouzelný luk a kouzelné šípy
Harfa
Kůň Stín
Věrný pes Sušenka
Havran
Dovednosti: Kouzlení, boj s mečem, střílení z luku, hra na harfu, jízda na koni, zpěv, měnění se na vlka
Účast ve hře: Disneyovské dobrodružství
Body: 50 (za registraci)

schválil Mor

Sraddye Oxipus Humuskrác

7. srpna 2012 v 12:24 Postavy
Jméno: Sraddye Oxipus Humuskrác
Věk: 32 let
Pohlaví: Muž
Rasa: Kouzelník, ten nejvyvolenější. Zachránce světa! (Jeho předkové jsou vlkodlaci a Karkulka, za což se hodně stydí. :( )
Vzhled: Pokud potkáte muže, co si při každém kroku zpívá Ivetku Bartošovou, můžete si být jisti, že nejde o nikoho jiného, než o našeho Sraddyeho! Je hodně vysoký, samá ruka, samá noha, pozor ale jedna hlava! Často má na čele bouli, protože se zapomíná sklánět před dveřmi. Od toho také vznikla jeho přezdívka, bulka humka. Zelené oči má s růžovými okraji, úzké rty zakrývají dlouhé přední zuby. Dlouhý nos, řádný znak čaroděje, si už několikrát zlomil, a tak je mírně zahnutý. Na špici mu roste chlup, který si trpělivě pěstuje, už má dva a dvacet milimetrů! Uši jsou tak malé, že má v jednom naslouchátko, to ale nikdo nevidí. Vždyť, Sraddye je neodolatelný! To dlouhé háro, co mu za chvíli doroste až k ramenům, houpe se každým jeho neohrabaným krokem. Žlutá gumička, kterou nosí jako hippie, aby mu mastné vlásky černé barvy nepadaly do očí. Vyzáblá postava se ztrácí v černém hábitu, pod kterým nosí jedině růžové trenýrky se slonem! Nesmíme ale opomenout pruhované punčocháře, co si vytahuje až pod prsa, aby mu nebyla zima. No řekněte, kdo by chtěl mít rýmu?
Povaha: Popsat charakter roztomilého Sraddyenka, to je teprve oříšek. Vždyť mu je teprve třicet dva let, doznívá puberta! Ale dobře. Sraddye je ohromný stydlín, který se červená pokaždé, když se na něho zrcadlo usměje. Hodně rychle se dostává do rozpaků, v těchto chvílích se tahá za vlasy. Uklidňuje ho to. Často je na ostatních závislý, protože miluje společnost, právě proto je tak často v lese a hraje si s mravenci, je jich totiž hodně a věnují se mu. Většinou ho koušou nebo lezou do pusy. Jak už bylo řečeno, rád zpívá, poskakuje si a loudá se světem. Jeho povaha je rozmanitá, když se naštve, většinou to skončí tak, že se urazí. Nikoho by v životě nezmlátil, to radši uteče. Rád by si někdy našel ženu a stále je přesvědčený, že ho žádná zatím nechtěla, protože si myslela, že tak hezký chlapec je pro ní až příliš dobrý.
Minulost: Sraddye se narodil v Krkákově pátého září, krátce před půlnocí. Byl to teprve druhý syn, který se narodil do rodiny Humuskráců. Zaměřme se ale teď na Oxipusíčkovo rodinu, jelikož jeho původ je důležitý. Jeho babička je Karkulka, která měla svoji jedinou dceru s vlkodlakem. Ano, hádáte správně. Dcera Karkulky, Blumakra Humuskrácová, je Sraddyeho maminka. Našla si manžela kouzelníka a z této velké lásky, kdy se manželé často mlátili mikrovlnkou nebo konvicí na vodu po hlavě, vznikli náš hošík, Sraddye a jeho starší bratr Nožkoleh. Jeho dětství bylo bláznivé. Sraddye udržoval platonický vztah s plyšovým medvídkem, jehož jméno bylo Truu. Láska to byla na první pohled, oba si byli věrní, jednoho dne se ale stala nehoda, která chlapci poznamenala celý život. Znáte to, byl obyčejný den.. Sraddye kopal na zahradě hrob své druhé babičce a její kočce, přitom cucal lízátko a poslouchal kip kop, když náhle se ozval křik. Maminka vyprala Truueho a on se srazil! Bože, to bylo breku.. Dodnes z toho má Sraddye trauma. Hoch se vykašlal na babičku a šel kopat hrobeček své jediné lásce života. Propadl závislosti na rajčatech, protože jeho životní náplň ze dne na den díky pračce zmizela. Maminku kvůli tomu nenávidí, i když ta se mu několikrát omluvila. Svoji rodinu zavrhl. Psychicky se z toho složil, dlouho mu trvalo, než se byl schopný postavit na vlastní nohy a ostatní ho nemuseli všude tlačit na kolečkovém křesle. Dnes má Sraddye zprávy jen o svém starším bratrovi, který prý holí nohy vysoce postaveným ženám. Dobře ho prý platí, ale o to se Sraddye nikdy nezajímal. Teď si žije svůj život. Pět měsíců byl v protirajčatové léčebně, ale stejně to nepomohlo. Za svoji rodinu se stydí, fotečku Trueho nosí stále u sebe. Je to teprve pár dnů, co si uvědomil, že Truu byl mužského pohlaví. Takže se zdá, že Sraddye je bisexuál nebo gay, to málokdo ví, je to totiž stále panic. Přeci jen, čeká na svoji opravdovou lásku života! (Ač ta je už dávno pod zemí.)
Inventář:
Květník s rajčaty
Fotka Trueho
Kouzelnická hůlka
Žlutá gumička do vlasů
Metr (na měření chlupu na nose a možná i jiných chlupů..)
Skákací chůdy
Dovednosti: Kouzlení, zpěv, skákání na chůdách, oblékání punčoch poslepu a další jistě brzy zjistíte.
Účast ve hře: (zatím žádná, je třeba se do nějaké zapojit :D)
Body: 50 (za registraci)

schválil Mor