RYCHLOČLÁNEK
Registrace jsou OTEVŘENÉ! První knihy na hraní se taky pomalu zakládají.

ZALOŽENÍ SUETHORS
29. 4. 2012

Aktuálně

A víte, že pořád žijeme...?

23. února 2013 v 13:09
Mor a Slizie se po delší době hlásí zpět. Strašně málo marysuříte. Hanba vám. My zase dlabeme na body i pravidla a občas se jenom svíjíme smíchy nad postavami, které jsou na internetu k nalezení. Na to, kolik Mary Sue tam venku je, nás jich ještě moc nenašlo.

Pokud sem občas ještě zabloumáte, můžete se pochlubit, na jaké zjevy a nestvůry, oprava, na jaké dokonalé postavy jste narazili vy sami. Máme rádi extrémní sporty, nic není tabu. V rámci resurekce jsme promazali neaktivní vyměněné ikonky, ale s výměnou či bez výměny, pořád nás máte tu čest doporučovat, jestli narazíte na některý skvělý exemplář Mary Sue!

Navždy vaši

Slizie & Mor

Naše ikonka

3. července 2012 v 17:21
<a href="http://suethor.blog.cz/"><img src="http://nd05.jxs.cz/321/290/ca8945f05a_85313318_o2.gif" alt="Suethor" width="88" height="31" />

Prolog

30. dubna 2012 v 17:39 | Slizie & Mor
Zdravíme všechny recesisty i ztracené duše, které na RPGčkách vyšší úrovně odmítají ze záhadného důvodu přijmout. Vítáme u nás vašeho vnitřního megalomana, vaši vnitřní Mary Sue!

Jak už název napovídá, naše RPG, které bylo slovy "hej, založme to!" spontánně založeno 29. dubna 2012 v 17.14 SEČ, je věnováno naprostému extrému marysueovatosti. Tady nekroťte své vnitřní touhy, jak by řekl pan Freud, naopak se vynasnažte být co nejexotičtější! Kdo není s námi, je proti nám, kopeme za stejný tým, jsme jak Ginger a Fred, jako Bonnie a Clyde.

Ve správném duchu naší patronky Mary Sue se tak můžete postupně těšit na mnohá dobrodružství, která jinde nezažijete, protože všude jinde každý moudrý lid brzy Mary Sue vystrnadí. Připravujeme pro vás pestrou porci dračích doupat ve všech možných časoprostorech, kde se budete moci dosyta vyřádit!

Jen tak pro úplnost (nebo pro ty z vás, kteří se zatím nechytají), Mary Sue=dokonalá postava, která umí a zná vše pod sluncem, je nejpůvabnějším stvořením na planetě (kromě jiné Mary Sue), a pokud možno, má nějaké ultrasupermega mocné schopnosti, ať už se jedná o magii nebo jí podobné. Jelikož každý z nás má v sobě kousek této dokonalé postavy a za líných odpolední, kdy nemáte chuť na nic střídmého, je třeba ji ventilovat, byla z náhlého osvícení stvořena tato hra, u které doufáme v úspěšnost. Vždyť kdo by si nechtěl zahrát za své kouzelné já?

Slizie & Mor
 
 

Reklama